Únor 2013

Kapitola IV.

24. února 2013 v 15:52 | anndilek |  Tajemství zeleného draka
Končí týden prázdnin a já už zase mám něco, čím vám zkazit ten poslední volný večer - tentokrát zase s Alex, ve sklepě benátské kavárny, nynější doba = tučně zvýrazněný text. Doufám, že se bude líbit a prosím...nekamentujte příliš dlouho po smrti autorky, aby z ní bylo něco na humus pro kytičky C:


Kapitola III.

17. února 2013 v 15:34 | anndilek |  Tajemství zeleného draka
Takže...další část, kterou jsem stihla přepsat ze školních sešitů do Wordu :D More's gonna comin'!
Jo, a ještě - začala jsem to házet v ájině na deviant - kdo si to chce zkusit přečíst, není nic snazšího než kliknout na ikonku "The Secret of the Green Dragon" hned pod tou zelenou svíčkou s českou verzí (: tak...abychom začli, ne?


Kapitola II.

10. února 2013 v 21:43 | anndilek |  Tajemství zeleného draka
Tak lidi, napařuju novou kapitolu...kurzívou, to znamená třetí a poslední dějovou linii, lini legendy. Ten zbytek kapitoly pod tím je normálně, tzn náš příběh draka a jeho posluchače. Brzy se dozvíte ještě víc, jen co se mi to podaří všechno zase napsat. jako Shakespeare mam všechno tady (autorka si klepe na hlavu) a i když mi to přijde hodně šáhlý, tak mi (díky dávno minulé lukasově podpoře) připadá za nejlepší jméno pro hrdinku do páru mé vlastní. odsuďte mě, ale mě jiná alternativa nenapadla a já prostě vyplejtvala to druhý jméno na Alexandru...A...Leo je mý vysněný jméno pro mého chlapce, a pomeranče má nejoblíbenější vůně i pochoutka, takže sorry...mě to nedalo. Jen vás prosím - dejte tomu šanci. Je to jen můj sen - zažít něco podobného. Nemyslím ty sebevražedné sklony xD
tak...lemme know what d'you think 'bout it!