Březen 2012

Rodokmen mých koní (online hra Howrse.cz)

4. března 2012 v 15:00 | Annicoolka |  Howrse.cz
  • Arabic Assassin's Mistborns je můj chov arabů využívajíc koně dvou mých přípon, Arabic Euphoria, Assassin's Mist aArabic Assassin's(potomci koní z obou klanů) V obou už máme čtvrtou generaci a v posledních dvou je spojuji. V rodokmenu je to následovně: zakladateli Arabic Euphoria jsou moje první klisnaFreakya odměna za miseFreak-out(dokonce i stejné zbarvení). Ti mají dvě dceryFirenziu,Biancua synaRaffaela. Ještě před narozením Firenziiných sourozenců byla Firenzia připuštěna sA-monnem(Danny26), jejich potomkem se stala nádhernáCristina. Pak se narodila Firenziina sestra Bianca a pak jsem nechala Firenzii přpustit sEziem(Assassin's Mist) - výsledkem se stalLeo da Vinci. Pak jednoho dne přišli najednou jak Raffael, tak další Firenziin potomek,Pettrucio, tentokrát sFirefly(koupen odAntík911). Jako další se narodilFlorentino, syn Cristiny aAltaira(Assassin's Mist). Další přišla na světClaudia Auditore, dcera Biancy a Altaira (Assassin's Mist). Teď už ne nejnovější přírůstek jeAngelo Assassino, krásný bělouš Cristiny a Ezia (Assasin's Mist). Nejnovější je trojice hřebců narozených v jednom dni, rozhodně ne stejným rodičům - šlo to přes generace. Takže již zmíněnýLuciano, kterého si Freak-out s Freaky udělal téměř na smrtelné posteli,Seraphine- syn Kella a Mare, s ohledem na jejich věk také poslední jejich dítě aGiacomo, syn Sofii Sartor a Lea Da Vinci.
  • Rodina Assassin's Mist začala také dvěma stejně zbarvenými (vranými) Araby, Kelsierem (koupen jako Péťa) a Mare (hříbě Gaia z kamene). Ti spolu mají jediná dvojčata mé howrseské historie, Altaira a Ezia, poté dceru Sofiu Sartor a syna Alexandra (kteří kupodivu vypadají jako dvojčata, ale nejsou). Po narození dvojčat a Sofii Sartor byl Ezio připuštěn sFirenzií (Arabic Euphoria) a byl z toho Leo Da Vinci. Pak se narodil Alexandr a pak Florentino, syn Altaira aCristiny (Arabic Euphoria). Pak přibyla Claudia Auditore, dcera Biancy a Altaira. Zatím poslední jeAngelo Assassino, syn Ezia a Cristiny.
  • Andalusian Aurora je má chovná farma Andaluských koní, stejná jako přípona koní z tohoto chovu.Začalo to také idylkou - za mise a první cíle jsem dostala bílou pegasku Alianrel a koupila bílého andalusáka Gold Tristana (jméno původní). Přičarovala jsem mu Krví medúzy křídla a byli dokonalý pár. Ti mají tři synyBellezia, Lorenza a Dantea. Před narozením Belleziových bratrů jsem stihla Bellovi koupit bílou klisničku Romu dell'Italia. Stihli dokonce mít i klisničkuMonu Lisu. Pak se tedy narodil strýček Lorenzo a pak opět Bellův a Romin Michelangelo. Pak se narodil poslední z bratrů, Dante. Po něm následovala Allexandreis, dcera opět Bella a Romy. Další je Frederico, syn Mony Lisy a Lorenza. Pak Silentio, syn Mony Lisy a Michelangela. Pak Desideria(Bell a Roma) a nakonec Rosella (MarrquiClairre a Lorenzo).