Srpen 2010

Máme tu mutantíka! Prince DVOJÍ KRVE...

19. srpna 2010 v 10:30 | Annicoolka |  Harry Potter (staré články)
Tak, představte si, že lidičky našemu Potterovi uvěřili, a začínaj se bát o svý vystrašený zadky!

Smrtijedi, poskokové Voldemorta, začínaj řádit, kde se dá. A kdo tomu všemu může zabránit?
No přece Potter!!! Ale vážně, i v kouzelnickejch novinách mu říkaj vyvolený!!! 

Dokonce i Brumbál se toho chytí a začne Pottera vyučovat. A co že to vůbec učí?
Voldemortovu minulost, která poodhalí, jak Voldemorta zničit!!!

A teď upozornění: sama jsem měla problém o pochopit, takže pujdu asi nějak prapodivně laicky!

No...prostě...ehm, no tak teda...já vím, už toho necham.

Tak prostě Voldemort se dozvěděl, že když člověk rozdělí svou duši (a ta se dá rozdělit vraždou), tak může tu jednu půlku dát do nějakého předmětu (dále jen: viteál) a když jeho tělo zemře, ta druhá polovina duše ukrytá někde newim kde si žije dál, takže ten člověk vastně nezemře.

A přesně to udělal Voldemort...až na to, že svou duši rozdělil 6x!!! Má tedy 6 viteálů a sedmý kousek naprosto zmrzačené duše v těle.

A teď, jak zničit viteály? Dva už jsou zničeny: deník Toma Raddlea a prsten jeho dědečka po matce. Že se vám pod prstenem nic nevybaví? Ani by nemělo, zneškodnil jej totiž Brumbál. A má z toho pěkně uškvařenou ručičku.

Zatímco se Brumbál s Harrym pahtí nad minulostí, v přítomnosti přibrali Smrtijedi k sobě Draca Malfoye, který má za úkol Brumbála zničit. Jeho pokusy schytají nebelvírští, což mu sice nevadí ale Pán Zla je netrpělivý, takže se Dracovi snaží pomoci Severus Snape, samozřejmě také Smrtijed. Draco je pěknej paličák, a tak nechá ,,kolovat'' prokletý náhrdelník, a otrávenou medovinu.
Schytají to Kate, famfrpálová hráčka z Nebelvíru, a Ron Weasley, o kterého se tahá Hermiona a Levandule Brownová. Ron dá v bezvědomí lehce najevo, kterou má radši. Protože si nic nepamatuje z doby svého bezvědomí, později mu Levandule přijde ,,nakrknutá''.

Nicméně všechny události vyvrcholí jednu noc, a to tu, kdy se do Bradavic dostanou Smrtijedi a Brumbál je s Harrym za třetím viteálem. Když se vrátí, je Harry přinucen Brumbálem, aby se ani nehnul. V té chvíli přifrčí vyklepaný Draco se Smrtijedy a když téměř nedokáže Brumbála zabít, objeví se tam Snape. Tehdy všechno ztichne. Brumbál se dívá na snape a opakuje:,,Severusi, prosím...'' Tehdy Harry neví, co to znamená, ale Snape ano. A zabije Brumbála kouzlem Avada kedavra.

Smrtijedi frčí domů i se Snapem a celé Bradavice truchlí. A takhle dojímavě končí 6.díl.

P.S. Ten viteál, pro který se pachtil Brumbál s Harrym, byl falešný.